Pragniemy utrzymać jak najwyższe standardy techniczne, estetyczne oraz obsługi, które już zostały potwierdzone pozytywnymiopiniami naszych Klientów. Zaufanie jest dla nas bardzo ważnym aspektem przy współpracy w tworzeniu nowych mieszkań o wysokiej jakości wykonania.

developer page

Grupa MLS powstała w 1997 roku, jako polsko-norweska inicjatywa mająca na celu realizację projektów nieruchomościowych, komercyjnych, biurowych i mieszkaniowych w Polsce. Jednym z akcjonariuszy oraz strategicznym partnerem finansowym Grupy MLS w Polsce jest Raiffeisen Bank Polska S.A.

 

Dotychczasowe realizacje to:

  • biurowce: Plaza w Gdyni oraz Saatchi & Saatchi w Warszawie
  • Centra Handlowe : w Gdańsku, Olsztynie, Białymstoku, Grudziądzu oraz minicentrum Victor
  • Osiedla mieszkaniowe Park

Łącznie inwestycje zrealizowane przez Grupę MLSto 160 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni komercyjnej najmu i powierzchni użytkowej mieszkań.

Od 2011 roku Grupa MLS rozpoczęła realizację zabudowy 108 hektarów byłych terenów poligonu wojskowego, położonych w malowniczej części dzielnicy Gdańska – Piecki Migowo. Projekt całej inwestycji mieszkaniowej Grupy MLS na terenie Trójmiasta zakłada budowę 200 tysięcy metrów kwadratowych mieszkań. Wszystkie działki, których jest Grupa MLS są objęte planem zagospodarowania przestrzennego i są gotowe do zabudowy.