Łódź,
ul. Radwańska 68
Masz pytania?
782 782 755, 782 782 754
Łódź, ul. Radwańska 68

Etapy realizacji projektu

  • Decyzja o warunkach zabudowy


  • Pozwolenie na budowę
  • Rozpoczęcie prac budowlanych


  • Konstrukcja nadziemna
  • Stan surowy


  • Instalacje
  • Zagospodarowanie terenu


  • Zakończenie

Opis projektu

Zamieszkaj w miejscu, gdzie poczujesz energię miasta, a jednocześnie w każdej chwili będziesz mógł znaleźć się blisko natury.

Inwestycja realizowana jest przy ul. Radwańskiej 68 w Łodzi, w bezpośrednim sąsiedztwie jednego z największych i najpiękniejszych parków Łodzi – Parku Poniatowskiego, a jednocześnie w ścisłym centrum miasta.

Park Poniatowskiego oferuje pełną gamę możliwości zarówno dla osób aktywnych jak i pragnących ciszy i spokoju.
Bliskość głównych arterii komunikacyjnych, galerii handlowych oraz obiektów rekreacyjnych sprawia, że jest to idealne miejsce do zamieszkania.

Budynek został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami – stawiając na nowoczesność, funkcjonalność, wygodę oraz wysoką jakość użytych materiałów. Znajdzie się w nim łącznie 41 atrakcyjnych mieszkań i apartamentów (o pow. od 33 do 120 m2). Ich cechą charakterystyczną są wysokie, panoramiczne okna (o wys. do 2,45 m), ponadstandardowa wysokość pomieszczeń (2,73 – 2,82 m) oraz przestronne tarasy o pow. do 150 m2. W ofercie znajdują się również mieszkania z prywatnymi ogródkami.

Możliwość własnej aranżacji wnętrz pozostawia pełną swobodę w kreowaniu przestrzeni oraz dostosowaniu układu mieszkań do indywidualnych oczekiwań Klientów.

W inwestycji znajdą się 2 kondygnacje garażowe wraz z pomieszczeniami gospodarczymi oraz dostępnym dla wszystkich mieszkańców pomieszczeniem na rowery i wózki.

 

Budowa zostanie w całości zrealizowana ze środków dewelopera, a zamknięte rachunki powiernicze oraz możliwość płatności w systemie 10/90 gwarantują, że wpłacone środki będą w pełni bezpieczne.

Znajdź cichą i spokojną przestrzeń w środku miasta, przestrzeń dla siebie i Twojej rodziny. 

 

Galeria inwestycji

Skontaktuj się z nami

W czym możemy pomóc?

782 782 755, 782 782 754

Formularz kontaktowy